Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Mały podwójny kinkiet łazienkowy Utopia w polerowanym niklu z białym szkłem
Mały podwójny kinkiet łazienkowy Utopia ze złoceniem z białym szkłem
3455 zł Pierwotna cena wynosiła: 3455 zł.2764 złAktualna cena wynosi: 2764 zł.
Wysoki prostokątny kinkiet łazienkowy Covet w antycznym patynowanym mosiądzu
4146 zł Pierwotna cena wynosiła: 4146 zł.3317 złAktualna cena wynosi: 3317 zł.
Mały podwójny kinkiet łazienkowy Utopia w polerowanym niklu z białym szkłem
3455 zł Pierwotna cena wynosiła: 3455 zł.2764 złAktualna cena wynosi: 2764 zł.
| Waga | 2,27 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 11.5cm |
| Szerokość | 45.8cm |
| Głębokość | 12.7cm |
| Gniazdo | 2 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
KW 2047PN-WG-EU
Opis
Utopia czerpie inspirację z kalifornijskiego wybrzeża. Przekształcając topograficzne tekstury krajobrazu i organiczne formy w rzeźbiony, prążkowany metal różnych wykończeń z białym czy popękanym szkłem, kinkiety, lampy wiszące, lampy i plafony Kelly Wearstler nadadzą się do nieograniczonych możliwości dekoracyjnych. IP20 Klasa I
