Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Mały kinkiet Whitman w polerowanym niklu z białym szklanym kloszem
Mały kinkiet Whitman w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z białym szklanym kloszem
2902 zł Pierwotna cena wynosiła: 2902 zł.2321 złAktualna cena wynosi: 2321 zł.
Krótki kinkiet szklany Dresser w brązie z matową szklaną wkładką
3916 zł Pierwotna cena wynosiła: 3916 zł.3133 złAktualna cena wynosi: 3133 zł.
Mały kinkiet Whitman w polerowanym niklu z białym szklanym kloszem
2902 zł Pierwotna cena wynosiła: 2902 zł.2321 złAktualna cena wynosi: 2321 zł.
| Waga | 2,72 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 21.6cm |
| Szerokość | 12.1cm |
| Głębokość | 17.1cm |
| Gniazdo | E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
TOB 2111PN-WG-EU
