Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mały kinkiet LED Luna – Tytan
Mały kinkiet LED Luna – Tytan
556 zł
Mały kinkiet LED
| Waga | 2,8 kg |
|---|---|
| Barwa światła | |
| Rodzina | Luna |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 24 x 23 x 11 cm |
| Waga netto | 2,52 |
| Waga brutto | 2,8 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 229 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Tytan |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 7 W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
HK-LUNA-S-TT
Opis
Luna to nowoczesna kolekcja eleganckich kinkietów zewnętrznych wykonanych z litego aluminium. Dostępne są dwa warianty wykończenia: satynowe czarne oraz w kolorze tytanu. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną. Oprawy posiadają także stopień ochrony IP44.
