Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mały kinkiet Kasper – 1 źródło światła
Mały kinkiet Kasper – 1 źródło światła
256 zł
Mały kinkiet – 1 źródło światła
| Waga | 0,95 kg |
|---|---|
| Barwa światła | |
| Rodzina | Kasper |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 27 x 7,5 x 14,5 cm |
| Waga netto | 0,86 |
| Waga brutto | 0,95 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 70 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Grafitowe |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 7 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Klasa IP | IP54 |
SKU:
KASPER
Opis
Te stylowe, ale kompaktowe oprawy LED są wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium i wykończony proszkową powłoką poliestrową w kolorze grafitowym.
