Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia wisząca Marine – 1 źródło światła
Mała latarnia wisząca Marine – 1 źródło światła
379 zł
Mała latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Rodzina | Marine |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 35 x 22 x 35,5 cm |
| Waga netto | 3,15 |
| Waga brutto | 3,5 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 380 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Zachodni Brąz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP23 |
SKU:
QZ-MARINE8-S
Opis
Kolekcja Marine, inspirowana amerykańskim stylem vintage, wzbogacona jest także wpływami stylu marynistycznego. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną. To oświetlenie łączy w sobie urok retro z elementami nawiązującymi do świata morza, co sprawia, że może stanowić fascynujący dodatek do wnętrza. Gwarancja antykorozyjna zwiększa trwałość i odporność kolekcji na warunki atmosferyczne.
