Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia wisząca Lyndon – 1 źródło światła – Szczotkowane aluminium
Mała latarnia wisząca Lyndon – 1 źródło światła – Szczotkowane aluminium
305 zł
Mała latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 1,45 kg |
|---|---|
| Rodzina | Lyndon |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 17,5 x 17,5 x 47 cm |
| Waga netto | 1,31 |
| Waga brutto | 1,45 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 246 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Szczotkowane aluminium |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 75 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-LYNDON8-S-BA
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Lyndon łączy w sobie prosty, opływowy design z naciskiem na tradycyjne detale. Wszystkie produkty z tej serii są objęte 3-letnią gwarancją antykorozyjną, co świadczy o ich solidnym wykonaniu i trwałości. Dodatkowo, wszystkie oprawy posiadają stopień ochronności IP44, co potwierdza ich odporność na warunki atmosferyczne, sprawiając, że są idealnym wyborem do oświetlenia zewnętrznego.
