Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia wisząca Lighthouse – 1 źródło światła – Szczotkowana stal
Mała latarnia wisząca Lighthouse – 1 źródło światła – Szczotkowana stal
379 zł
Mała latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 1,25 kg |
|---|---|
| Rodzina | Lighthouse |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 19,1 x 19,1 x 30,5 cm |
| Waga netto | 1,13 |
| Waga brutto | 1,25 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 196 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Szczotkowana stal |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-LIGHTHOUSE8-S
Opis
Kolekcja oświetlenia zewnętrznego Lighthouse firmy Feiss czerpie inspirację ze stylu nadmorskiego. Potrójnie powlekane i malowane proszkowo lakiery zapewniają lampom odporność na warunki atmosferyczne oraz trwałe piękno. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną i posiadają stopień ochrony IP44.
