Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia wisząca Darlana 47h cm w brązie
Kinkiet Kean 21" w polerowanym niklu z przezroczystymi prętami szklanymi
6453 zł Pierwotna cena wynosiła: 6453 zł.5162 złAktualna cena wynosi: 5162 zł.
Plafon Talia 38" w polerowanym srebrnym wykończeniu i przezroczystym szkle wirowanym
9220 zł Pierwotna cena wynosiła: 9220 zł.7376 złAktualna cena wynosi: 7376 zł.
Mała latarnia wisząca Darlana 47h cm w brązie
7375 zł Pierwotna cena wynosiła: 7375 zł.5900 złAktualna cena wynosi: 5900 zł.
| Waga | 10,43 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Brąz |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 47cm |
| Szerokość | 31.8cm |
| Gniazdo | 4 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
CHO 5084BZ-EU
Opis
Przepiękna latarnia z kolekcji Darlana przeznaczona do użytku zewnętrznego. Została wykonana z brązu. W kolekcji outdoor znajdują się 2 rozmiary kinkietów, które stanowią piękną kompozycję z lampą wisząca Darlana.
