Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia wisząca Chicago – 1 źródło światła – Rdzawa brązowa patyna
Mała latarnia wisząca Chicago – 1 źródło światła – Rdzawa brązowa patyna
379 zł
Mała latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 2,44 kg |
|---|---|
| Rodzina | Chicago |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 42 x 28 x 28 cm |
| Waga netto | 2,2 |
| Waga brutto | 2,44 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 435 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Rdzawa brązowa patyna |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 100 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
CC8-S
Opis
Chicago to wszechstronna rodzina klasycznych aluminiowych latarni utrzymanych w stylu przełomu XIX i XX wieku. Te charakterystyczne modele przyozdobione są szybkami ze szkła z bąbelkami powietrza i są dostępne w odcieniu teksturowanej czerni lub brązowej patyny. Każda z latarni posiada klasę wodoszczelności IP44 i 3-letnią gwarancję antykorozyjną.
