Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia wisząca Alford Place – 1 źródło światła
Mała latarnia wisząca Alford Place – 1 źródło światła
1188 zł
Mała latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 2,98 kg |
|---|---|
| Rodzina | Alford Place |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 27 x 27 x 46 cm |
| Waga netto | 2,33 |
| Waga brutto | 2,98 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 355 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QN-ALFORD-PLACE8-S-MB
Opis
Kolekcja lamp Alford Place łączy klasyczny design klatki z minimalną formą. Takie połączenie w zestawie z przezroczystymi kloszami ze szkła z drobnymi bąbelkami powietrza z pewnością doskonale oświetli każde pomieszczenie. Wszystkie oprawy z serii Alford Place mają stopień ochronności IP44, dzięki czemu świetnie sprawdzą się nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz.
