Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Riverwood – 1 źródło światła
Mała latarnia naścienna Riverwood – 1 źródło światła
581 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Rodzina | Riverwood |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 27 x 22,5 x 27,5 cm |
| Waga netto | 1,35 |
| Waga brutto | 1,5 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 317 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Postarzany cynk |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-RIVERWOOD2-S
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Riverwood harmonijnie łączy w sobie elementy stylu rustykalnego i industrialnego, tworząc bezpretensjonalną i nostalgiczną atmosferę. Solidne wykonanie oraz unikalny design sprawiają, że każdy produkt z tej serii to nie tylko oświetlenie, ale również element dekoracyjny. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty z tej kolekcji objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną, a ich oprawy posiadają stopień ochronności IP44, co potwierdza ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.
