Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Porter – 1 źródło światła
Mała latarnia naścienna Porter – 1 źródło światła
1132 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,76 kg |
|---|---|
| Rodzina | Porter |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 28 x 21 x 39,5 cm |
| Waga netto | 2,05 |
| Waga brutto | 2,76 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 336 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Postarzany cynk |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QN-PORTER-S-DZ
Opis
Kinkiety ogrodowe z kolekcji Porter wyróżniają się eleganckim, a zarazem prostym wzornictwem. Połączenie rustykalnej formy z retro wykończeniem w kolorze starego cynku sprawia, że oprawy z tej serii stworzą w aranżacji charakterystyczny element, którego nie można zignorować. Wszystkie lampy z tej kolekcji posiadają stopień ochronności IP44 i są objęte 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
