Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Parish Mini – 1 źródło światła
Mała latarnia naścienna Parish Mini – 1 źródło światła
687 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,85 kg |
|---|---|
| Rodzina | Parish Mini |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 39 x 28 x 18 cm |
| Waga netto | 1,67 |
| Waga brutto | 1,85 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 390 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
PRM2-BLACK
Opis
Kolekcje Parish i Parish Mini to lampy zewnętrzne, które charakteryzują się inspiracją tradycyjnym wzornictwem. Ich klasyczne, czarne wykończenie doskonale współgra z przeźroczystym szkłem, nadając im elegancki i uniwersalny charakter. Wszystkie produkty z tych serii są objęte 10-letnią gwarancją antykorozyjną, co świadczy o ich trwałości i solidnej konstrukcji. Modele te posiadają stopień ochronności IP44, co oznacza, że są odporne na warunki atmosferyczne i mogą być bezpiecznie używane na zewnątrz.
