Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Merrill – 1 źródło światła – Czarna
Mała latarnia naścienna Merrill – 1 źródło światła – Czarna
1205 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 3,1 kg |
|---|---|
| Rodzina | Merrill |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 45 x 30,5 x 25,5 cm |
| Waga netto | 2,79 |
| Waga brutto | 3,1 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 388 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-MERRILL1-S-BLK
Opis
Wszechstronny design kolekcji lamp zewnętrznych Merrill sprawia, że świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych stylach architektonicznych. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
