Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Lyndon – 1 źródło światła – Brąz architektoniczny
Mała latarnia naścienna Lyndon – 1 źródło światła – Brąz architektoniczny
655 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Rodzina | Lyndon |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 24 x 19 x 34 cm |
| Waga netto | 0,81 |
| Waga brutto | 0,9 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 288 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Brąz architektoniczny |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-LYNDON2-S-AZ
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Lyndon łączy w sobie prosty, opływowy design z naciskiem na tradycyjne detale. Wszystkie produkty z tej serii są objęte 3-letnią gwarancją antykorozyjną, co świadczy o ich solidnym wykonaniu i trwałości. Dodatkowo, wszystkie oprawy posiadają stopień ochronności IP44, co potwierdza ich odporność na warunki atmosferyczne, sprawiając, że są idealnym wyborem do oświetlenia zewnętrznego.
