Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Lasalle – 1 źródło światła
Mała latarnia naścienna Lasalle – 1 źródło światła
934 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,30 kg |
|---|---|
| Rodzina | Lasalle |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 27 x 24 x 43 cm |
| Waga netto | 1,70 |
| Waga brutto | 2,30 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 296 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Zachodni Brąz |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QN-LASALLE-S-WT
Opis
Kolekcja lamp ogrodowych Lasalle wyróżnia się świeżym spojrzeniem na styl rustykalny. Rama latarni delikatnie spoczywa na zakrzywionym, wiszącym ramieniu w kolorze zachodniego brązu, idealnie współgrając z przezroczystym kloszem ukształtowanym jak prosty słoiczek, który pięknie eksponuje dekoracyjne żarówki typu Edison. Modele z tej kolekcji posiadają stopień ochrony IP44 i są objęte 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
