Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Holborn – 1 źródło światła – Grynszpan
Mała latarnia naścienna Holborn – 1 źródło światła – Grynszpan
1480 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,54 kg |
|---|---|
| Rodzina | Holborn |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 36 x 22 x 21 cm |
| Waga netto | 2 |
| Waga brutto | 2,54 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 310 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Grynszpan |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
HL7-S-VDG
Opis
Holborn to wykonane z mosiądzu klasyczne latarnie zewnętrzne inspirowane epoką wiktoriańską. Posiadające klasę wodoszczelności IP44 oprawy są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją.
