Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Halleron – 2 źródła światła – Szaro-brązowa
Mała latarnia naścienna Halleron – 2 źródła światła – Szaro-brązowa
1983 zł
Mała latarnia naścienna – 2 źródła światła
| Waga | 3,6 kg |
|---|---|
| Rodzina | Halleron |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 50 x 26 x 32 cm |
| Waga netto | 3,24 |
| Waga brutto | 3,6 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 489 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Szaro-brązowe |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-HALLERON-2S
Opis
Kolekcja Halleron przyciąga wzrok przede wszystkim za sprawą unikalnego kształtu i interesującego wzornictwa. Tradycyjny design odzwierciedla inspirację z epoki wiktoriańskiej. Lampy z tej rodziny posiadają stopień wodoszczelności IP44, dzięki czemu nadają się także do użytku na zewnątrz.
