Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Fitzgerald – 1 źródło światła
Mała latarnia naścienna Fitzgerald – 1 źródło światła
978 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 3,48 kg |
|---|---|
| Rodzina | Fitzgerald |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 30 x 24 x 45 cm |
| Waga netto | 2,26 |
| Waga brutto | 3,48 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 344 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Teksturawana czerń / Oksydowany brąz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
HK-FITZGERALD2-S
Opis
Kolekcja latarni zewnętrznych Fitzgerald czerpie inspirację ze stylu industrialnego. Skonstruowana z aluminium rama wykończona w odcieniu teksturowanej czerni i oksydowanego brązu wspaniale komponuje się z szybkami ze szkła z drobnymi bąbelkami powietrza.
