Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna English Bridle – 1 źródło światła – Czarna
Mała latarnia naścienna English Bridle – 1 źródło światła – Czarna
714 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,74 kg |
|---|---|
| Rodzina | English Bridle |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 25 x 27 x 37 cm |
| Waga netto | 1,57 |
| Waga brutto | 1,74 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 321 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-EB2-S-BLK
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych English Bridle odzwierciedla urok angielskiej wsi, połączony z wdziękiem okazałego dworu. Oprawy English Bridle dostępne są w dwóch wykończeniach — w odcieniu czarnym lub brązu brytyjskiego. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
