Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Castelle – 1 źródło światła – Brązowa
Mała latarnia naścienna Castelle – 1 źródło światła – Brązowa
1103 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,41 kg |
|---|---|
| Rodzina | Castelle |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 25,5 x 23 x 36 cm |
| Waga netto | 2,17 |
| Waga brutto | 2,41 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 292 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Brązowe |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QN-CASTELLE-S-BZ
Opis
Kolekcja kinkietów ogrodowych Castelle została zaprojektowana w stylu przejściowym, co sprawia, że idealnie wpisuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje. Oprawy wykonane z odlewanego aluminium prezentują prostą, bezpretensjonalną formę, która w połączeniu z kloszami z trawionego szkła nabiera wyjątkowej elegancji. Kinkiety Castelle dostępne są w dwóch urokliwych wariantach kolorystycznych — czarnym z kloszami z białego szkła oraz brązowym z bursztynowymi kloszami. Wszystkie modele z kolekcji Castelle posiadają stopień ochronności IP44 i są objęte solidną 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
