Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Andover – 1 źródło światła
Mała latarnia naścienna Andover – 1 źródło światła
905 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,93 kg |
|---|---|
| Rodzina | Andover |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 29,5 x 23 x 37,5 cm |
| Waga netto | 1,74 |
| Waga brutto | 1,93 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 292 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Postarzany cynk |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QN-ANDOVER-S
Opis
Kinkiety ogrodowe z kolekcji Andover są zainspirowane wzornictwem przemysłowym. Wykończenie w kolorze starego cynku, retro klosze ze szkła z bąbelkami powietrza i góra oprawy w kształcie ślusarskiego ścisku śrubowego sprawiają, że te gustowne latarnie na pewno przypadną do gustu miłośnikom stylu industrialnego. Dekoracyjna LED-owa żarówka Edisona będzie stanowiła idealne uzupełnienie dla tych stylowych opraw. Wszystkie modele z kolekcji Andover mają stopień ochronności IP44 i są objęte 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
