Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Mała lampa wisząca Urban Renewal – 1 źródło światła – Ciemny antyczny mosiądz
Mała lampa wisząca Urban Renewal – 1 źródło światła – Ciemny antyczny mosiądz
750 zł
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Wysokość | 37 cm |
| Średnica | 11cm |
| Wykończenie | Ciemny antyczny mosiądz |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal |
| Wymiary opakowania | 18 x 19 x 35 cm |
| Minimalna długość zwisu | 443 |
| Maksymalna długość zwisu | 1193 |
Na stanie
SKU:
FE-URBANRWL-P-J
Opis
Kolekcja Urban Renewal czerpie wpływy z dwudziestowiecznych lamp przemysłowych. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w industrialnym stylu.
Seria ta nadaje się nie tylko do wnętrz prywatnych, ale także może dodać niepowtarzalnego charakteru wnętrzom pubów, restauracji czy kawiarni.
