Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Mała lampa wisząca Emery – 1 źródło światła – Stary mosiądz
Mała lampa wisząca Emery – 1 źródło światła – Stary mosiądz
790 zł
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 22.2 |
| Szerokość (cm) | 20.3 |
| Głębokość (cm) | 20.3 |
| Wykończenie | Stary mosiądz |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 100 W |
| Materiał wykonania | Metal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 23 x 21 x 21 cm |
| Minimalna długość zwisu | 345 |
| Maksymalna długość zwisu | 1259 |
Na stanie
SKU:
QZ-EMERY-P-S-WS
Opis
Kolekcja Emery idealnie sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w industrialnym stylu. Seria ta nadaje się nie tylko do wnętrz prywatnych, ale także może dodać niepowtarzalnego charakteru wnętrzom pubów, restauracji czy kawiarni. Dostępne są trzy warianty wykończenia — cesarskie srebro, brąz palladiański oraz stary czerwony mosiądz.
