Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia wisząca Sheldon – 1 źródło światła – Grynszpan
Latarnia wisząca Sheldon – 1 źródło światła – Grynszpan
1512 zł
Latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 2,1 kg |
|---|---|
| Rodzina | Sheldon |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 45 x 39 x 27 cm |
| Waga netto | 1,89 |
| Waga brutto | 2,1 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 255 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Grynszpan |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
SHELDON-CH-V
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Sheldon to unikatowe oprawy zainspirowane latarniami wiejskimi z początku XX wieku. Ręcznie wykonane z litego mosiądzu i lakierowane, zapewniają trwałość i stylowy wygląd. Dostępne są w trzech wariantach wykończenia: stary mosiądz, antyczny nikiel oraz grynszpan. Oprawy Sheldon posiadają stopień ochrony IP44, co sprawia, że są odporne na warunki atmosferyczne. Opcjonalnie do latarni Sheldon można zamówić mosiężne klatki zabezpieczające szklane klosze, dodatkowo podnosząc estetykę i funkcjonalność oświetlenia z tej kolekcji.
