Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia wisząca Lahden – 1 źródło światła
Latarnia wisząca Lahden – 1 źródło światła
1075 zł
Latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 3,12 kg |
|---|---|
| Rodzina | Lahden |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 24 x 24 x 49 cm |
| Waga netto | 2,44 |
| Waga brutto | 3,12 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 351 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Postarzany cynk |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QN-LAHDEN8-M-WZC
Opis
Lampy ogrodowe Lahden przyciągają uwagę swoim kształtem, zainspirowanym dawnym powozem konnym oraz ogniwami łańcucha. Klasyczne wzornictwo latarni Lahden zyskało nowoczesne akcenty dzięki wykończeniu w kolorze starego cynku i przezroczystym szklanym panelom. Te lampy doskonale wpisują się w aranżacje w stylu klasycznym lub przejściowym. Modele z kolekcji Lahden posiadają stopień ochrony IP44 i są objęte 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
