Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia wisząca Carson – 1 źródło światła
Latarnia wisząca Carson – 1 źródło światła
1983 zł
Latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 2,73 kg |
|---|---|
| Rodzina | Carson |
| Typ produktu | Lampa wisząca |
| Wymiary opakowania | 45 x 34 x 33,5 cm |
| Waga netto | 1,73 |
| Waga brutto | 2,73 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 275 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Vintage żelazo |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
HK-CARSON-P
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Carson z pewnością przypadnie do gustu fanom niebanalnego wzornictwa. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną. Wszystkie oprawy posiadają stopień ochrony IP44.
