Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia stojąca Cleveland – 1 źródło światła
Latarnia stojąca Cleveland – 1 źródło światła
2115 zł
Latarnia stojąca – 1 źródło światła
| Waga | 5,79 kg |
|---|---|
| Rodzina | Cleveland |
| Typ produktu | Latarnia stojąca |
| Wymiary opakowania | 68 x 54 x 34 cm |
| Waga netto | 4,28 |
| Waga brutto | 5,79 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 2325 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Postarzany brąz |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
CL5-M
Opis
Cleveland to klasyczna kolekcja eleganckich aluminiowych latarni wykończonych w odcieniu postarzanego brązu i przyozdobionych szybkami z drobnymi bąbelkami powietrza. Wszystkie oprawy z tej rodziny posiadają klasę wodoszczelności IP44.
