Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia stojąca Chicago – 1 źródło światła – Teksturowana czerń
Latarnia stojąca Chicago – 1 źródło światła – Teksturowana czerń
2300 zł
Latarnia stojąca – 1 źródło światła
| Waga | 7,26 kg |
|---|---|
| Rodzina | Chicago |
| Typ produktu | Latarnia stojąca |
| Wymiary opakowania | 62 x 47 x 36 cm |
| Waga netto | 6,53 |
| Waga brutto | 7,26 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 2465 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Teksturowana czerń |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
CC5-M-BK
Opis
Chicago to wszechstronna rodzina klasycznych aluminiowych latarni utrzymanych w stylu przełomu XIX i XX wieku. Te charakterystyczne modele przyozdobione są szybkami ze szkła z bąbelkami powietrza i są dostępne w odcieniu teksturowanej czerni lub brązowej patyny. Każda z latarni posiada klasę wodoszczelności IP44 i 3-letnią gwarancję antykorozyjną.
