Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna York – 1 źródło światła
Latarnia naścienna York – 1 źródło światła
396 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,74 kg |
|---|---|
| Rodzina | York |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 26,5 x 25 x 18 cm |
| Waga netto | 1,57 |
| Waga brutto | 1,74 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 310 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP23 |
SKU:
BL2-BLACK
Opis
Lampy zewnętrzne z kolekcji York czerpią inspirację ze staroangielskich latarni powozowych. Całość wykonana jest z ciśnieniowo odlewanego aluminium. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 5-letnią gwarancją antykorozyjną. Modele z tej kolekcji posiadają stopień ochrony IP23 lub IP43.
