Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Parish – 1 źródło światła
Latarnia naścienna Parish – 1 źródło światła
946 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Rodzina | Parish |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 19 x 37 x 39 cm |
| Waga netto | 2,25 |
| Waga brutto | 2,5 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 480 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
PR2-BLACK
Opis
Kolekcje Parish i Parish Mini to lampy zewnętrzne, które charakteryzują się inspiracją tradycyjnym wzornictwem. Ich klasyczne, czarne wykończenie doskonale współgra z przeźroczystym szkłem, nadając im elegancki i uniwersalny charakter. Wszystkie produkty z tych serii są objęte 10-letnią gwarancją antykorozyjną, co świadczy o ich trwałości i solidnej konstrukcji. Modele te posiadają stopień ochronności IP44, co oznacza, że są odporne na warunki atmosferyczne i mogą być bezpiecznie używane na zewnątrz.
