Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Newport – 1 źródło światła – Szczotkowana stal
Latarnia naścienna Newport – 1 źródło światła – Szczotkowana stal
793 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Rodzina | Newport |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 42 x 31 x 27,5 cm |
| Waga netto | 2,25 |
| Waga brutto | 2,5 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 329 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Szczotkowana stal |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-NEWPORT-M-PBS
Opis
Kinkiety zewnętrzne z kolekcji Newport czerpią inspirację z latarni morskich. Najwyższej jakości kompozyt polimerowy, z którego zbudowana jest ta oprawa, jest gwarancją długoletniej wytrzymałości i odporności na nawet najcięższe warunki pogodowe. Dostępne są dwa rozmiary oraz dwa warianty wykończenia — brąz antyczny z kloszem ze szkła przeźroczystego oraz szczotkowana stal z kloszem ze szkła opalowego. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 5-letnią gwarancją antykorozyjną. Oprawy posiadają stopień ochronności IP44.
