Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Lighthouse – 1 źródło światła – Teksturowana czerń
Latarnia naścienna Lighthouse – 1 źródło światła – Teksturowana czerń
714 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,26 kg |
|---|---|
| Rodzina | Lighthouse |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 34,3 x 23,5 x 17,2 cm |
| Waga netto | 1,5 |
| Waga brutto | 2,26 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 289 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Teksturowana czerń |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-LIGHTHOUSE-7-BLK
Opis
Kolekcja oświetlenia zewnętrznego Lighthouse firmy Feiss czerpie inspirację ze stylu nadmorskiego. Potrójnie powlekane i malowane proszkowo lakiery zapewniają lampom odporność na warunki atmosferyczne oraz trwałe piękno. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną i posiadają stopień ochrony IP44.
