Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Klampenborg – 1 źródło światła – Srebrna
Latarnia naścienna Klampenborg – 1 źródło światła – Srebrna
476 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,65 kg |
|---|---|
| Rodzina | Klampenborg |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 28,5 x 25,5 x 41 cm |
| Waga netto | 1,15 |
| Waga brutto | 1,65 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 255 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Srebrne |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KLAMPENBORG
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Klampenborg czerpie inspirację ze stylu skandynawskiego Wszystkie produkty z tej serii objęte są 15-letnią gwarancją antykorozyjną. Oprawy zewnętrzne Klampenborg mają stopień ochronności IP44.
