Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Kendal – 2 źródła światła
Latarnia naścienna Kendal – 2 źródła światła
1893 zł
Latarnia naścienna – 2 źródła światła
| Waga | 4,9 kg |
|---|---|
| Rodzina | Kendal |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 29 x 29 x 51 cm |
| Waga netto | 4,41 |
| Waga brutto | 4,9 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 460 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Stary brąz |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KENDAL
Opis
Lampy zewnętrzne Elstead Lighting to hołd dla angielskiego wzornictwa z XVII wieku, łączący w sobie tradycję i elegancję. Niezależnie od tego, czy ozdabiają fasady miejskich domów, czy też podkreślają urok wiejskich posiadłości, te oprawy doskonale wpisują się w różnorodne otoczenie. Dostępne w różnych wariantach wykończenia, lampy Elstead Lighting zachwycają nie tylko stylistyką, ale także funkcjonalnością, gwarantując trwałość i wyjątkowy design.
