Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Grand Bank – 1 źródło światła – Postarzana antyczna szarość / Szczotkowane aluminium
Latarnia naścienna Grand Bank – 1 źródło światła – Postarzana antyczna szarość / Szczotkowane aluminium
661 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Rodzina | Grand Bank |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 31 x 27,5 x 32,5 cm |
| Waga netto | 11 |
| Waga brutto | 1,6 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 261 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Postarzana antyczna szarość / Szczotkowane aluminium |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-GRAND-BANK1-DAG
Opis
Kolekcja Grand Bank to odważne i wyraziste oprawy, które z pewnością przyciągną uwagę w aranżacjach wnętrz. Charakterystyczne dla tej kolekcji wykończenie imitujące naturalne drewno w przecieranej szarości dodaje elementu rustykalnego uroku. Kombinacja tego efektownego wykończenia z kloszami wykonanymi ze szkła z drobnymi bąbelkami powietrza tworzy unikalny i atrakcyjny design. Te lampy nie tylko pełnią funkcję oświetleniową, ale również stanowią oryginalny element dekoracyjny, nadający pomieszczeniom ciepły i przytulny charakter w stylu rustykalnym.
