Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Deco Lane – 1 źródło światła – Czarna
Latarnia naścienna Deco Lane – 1 źródło światła – Czarna
476 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,50 kg |
|---|---|
| Rodzina | Deco Lane |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 39,5 x 19 x 29 cm |
| Waga netto | 1,00 |
| Waga brutto | 1,50 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 325 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
DECO-LANE7-BLACK
Opis
Zaawansowana technologia i klasyczny design łączą się w latarni Deco Lane. Dostępna w tradycyjnej czerni, brązie, kremowym wykończeniu lub odważnych kolorach, jak zieleń i czerwień. Solidna konstrukcja z przezroczystymi panelami z poliwęglanu gwarantuje trwałość.
