Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Cordillera – 1 źródło światła – Oksydowany brąz
Latarnia naścienna Cordillera – 1 źródło światła – Oksydowany brąz
1110 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 3,33 kg |
|---|---|
| Rodzina | Cordillera |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 26 x 25 x 60,5 cm |
| Waga netto | 2,9 |
| Waga brutto | 3,33 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 508 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Oksydowany brąz |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
HK-CORDILLERA-M-BU
Opis
Szykowna i współczesna lampa zewnętrzna Cordillera trafia w sedno nowoczesnego designu. Klosz otoczony jest elegancką, smukłą ramą, która nadaje ostateczny wygląd nowoczesnej stylizacji. Dostępna w efektownym wykończeniu w kolorze czarnym lub oksydowanego brązu, Cordillera stanowi świetny dodatek do każdego stylu.
