Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Copenhagen – 1 źródło światła – Srebrna
Latarnia naścienna Copenhagen – 1 źródło światła – Srebrna
423 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Rodzina | Copenhagen |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 25 x 24 x 25 cm |
| Waga netto | 1,8 |
| Waga brutto | 2 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 236 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Srebrne |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
COPENHAGEN
Opis
Te zainspirowane duńskim stylem latarnie są przystosowane do przetrwania nawet najcięższych warunków klimatycznych. Wykonane ze stali nierdzewnej oprawy pokryte są dodatkowo zabezpieczającą proszkową powłoką. Modele Copenhagen dostępne są w wykończeniu w kolorze czarnym lub srebrnym i posiadają klasę wodoszczelności IP44.
