Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Chelsea Harbor – 1 źródło światła
Latarnia naścienna Chelsea Harbor – 1 źródło światła
608 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,05 kg |
|---|---|
| Rodzina | Chelsea Harbor |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 24 x 18 x 48 cm |
| Waga netto | 0,95 |
| Waga brutto | 1,05 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 411 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Szare |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-CHELSEAHBR2
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Chelsea Harbor zainspirowana została oświetleniem, jakie można było znaleźć w portach morskich w latach czterdziestych i pięćdziesiątych XX wieku. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
