Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Chapel – 1 źródło światła
Latarnia naścienna Chapel – 1 źródło światła
946 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,7 kg |
|---|---|
| Rodzina | Chapel |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 40 x 29 x 19 cm |
| Waga netto | 2,43 |
| Waga brutto | 2,7 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 480 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
CP1-BLACK
Opis
Lampy zewnętrzne z kolekcji Chapel i Chapel Mini czerpią inspirację z tradycyjnego wzornictwa. Klasyczne, czarne wykończenie doskonale współgra z używanym w tych modelach przezroczystym szkłem. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 10-letnią gwarancją antykorozyjną i posiadają stopień ochrony IP44.
