Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia cokołowa Miners – 1 źródło światła
Latarnia cokołowa Miners – 1 źródło światła
946 zł
Latarnia cokołowa – 1 źródło światła
| Waga | 2,1 kg |
|---|---|
| Rodzina | Miners |
| Typ produktu | Latarnia cokołowa |
| Wymiary opakowania | 25,5 x 42,5 x 34 cm |
| Waga netto | 1,89 |
| Waga brutto | 2,1 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 370 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Stary brąz |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
MINERS-PED
Opis
Lampy zewnętrzne firmy Elstead Lighting, zainspirowane dawnymi latarniami, wnoszą do przestrzeni nutę nostalgii i historycznego uroku. Oparty na tradycyjnym wzornictwie, design lamp nawiązuje do czasów, kiedy latarnie były oświetlane świecami, gazem lub olejem. Różne warianty wykończenia pozwalają dostosować oświetlenie do różnych stylów architektonicznych i upodobań.
