Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia cokołowa Hereford – 1 źródło światła
Latarnia cokołowa Hereford – 1 źródło światła
396 zł
Latarnia cokołowa – 1 źródło światła
| Waga | 1,44 kg |
|---|---|
| Rodzina | Hereford |
| Typ produktu | Latarnia cokołowa |
| Wymiary opakowania | 16 x 16 x 32 cm |
| Waga netto | 1,3 |
| Waga brutto | 1,44 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 340 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP23 |
SKU:
BL12-BLACK
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Hereford czerpie inspirację z klasycznego angielskiego wzornictwa. Unikalna okrągła sylwetka oraz dekoracyjne elementy ramy zapewniają nie tylko elegancję, ale także funkcjonalność. Produkty z tej serii objęte są pięcioletnią gwarancją antykorozyjną.
