Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia cokołowa Chance Harbor – 1 źródło światła
Latarnia cokołowa Chance Harbor – 1 źródło światła
1324 zł
Latarnia cokołowa – 1 źródło światła
| Waga | 3,38 kg |
|---|---|
| Rodzina | Chance Harbor |
| Typ produktu | Latarnia cokołowa |
| Wymiary opakowania | 34 x 30 x 58 cm |
| Waga netto | 3,04 |
| Waga brutto | 3,38 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 554 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Postarzany cynk |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QN-CHANCE-HARBOR3
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Chance Harbor prezentuje klasyczny design, który odwołuje się do charakterystycznego oświetlenia domów z minionych wieków. Klosze wykonane z przezroczystego, żebrowanego szkła, wraz z ramą wykończoną w kolorze starego cynku, nadają tej serii niepowtarzalnego uroku. Wszystkie modele z kolekcji Chance Harbor charakteryzują się stopniem ochronności IP44 i są objęte solidną 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
