Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca stożkowa Katie w polerowanym niklu z przezroczystym szkłem
Lampa wisząca kopułowa Katie w polerowanym niklu z nasiennym szkłem
2533 zł Pierwotna cena wynosiła: 2533 zł.2026 złAktualna cena wynosi: 2026 zł.
Lampa wisząca stożkowa Katie w polerowanym niklu z białym szkłem
3455 zł Pierwotna cena wynosiła: 3455 zł.2764 złAktualna cena wynosi: 2764 zł.
Lampa wisząca stożkowa Katie w polerowanym niklu z przezroczystym szkłem
3455 zł Pierwotna cena wynosiła: 3455 zł.2764 złAktualna cena wynosi: 2764 zł.
| Waga | 5,9 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 37.5cm |
| Szerokość | 40cm |
| Gniazdo | E27 |
| Kształt żarówki | A |
| Uwagi | Produkt zawiera 91,44cm łańcucha |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
TOB 5226PN/G6-CG-EU
