Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca Somerset – 1 źródło światła – Opalowe szkło – Stary mosiądz
Lampa wisząca Somerset – 1 źródło światła – Opalowe szkło – Stary mosiądz
1750 zł
| Waga | 2,4 kg |
|---|---|
| Wysokość | 43,3 cm |
| Średnica | 28,9 cm |
| Wykończenie | Stary mosiądz |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Materiał wykonania | Stal, Opalowe szkło |
| Wymiary opakowania | 42 x 34 x 42 |
| Minimalna długość zwisu | 503 |
| Maksymalna długość zwisu | 1294 |
Na stanie
SKU:
QN-SOMERSET-P-C-BK-2-1
Opis
Szykowna i elegancka kolekcja lamp wewnętrznych Somerset emanuje cichym wyrafinowaniem. Subtelnie łącząc klasyczną formę z nowoczesnym wykończeniem, świetnie sprawdzi się we wnętrzach retro. Oprawy z tej serii dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych – czarny, szczotkowany nikiel oraz stary mosiądz. Ponadto, klosze lamp Somerset mogą być przejrzyste lub wykonane z trawionego szkła opalowego.
