Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca REYKJAVIK P02080CP
Lampa wisząca REYKJAVIK P02080CP
995 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 56 cm |
| Średnica | 20 cm |
| Minimalna długość zwisu | 68 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 133 cm |
| Kolor | szampański |
| Materiał | metal, szkło |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | e14 |
| Moc maksymalna | 40w |
SKU:
P02080CP
