Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca Provence – 1 źródło światła – Polerowany nikiel
Lampa wisząca Provence – 1 źródło światła – Polerowany nikiel
1140 zł
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wysokość | 23 cm |
| Średnica | 37 cm |
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 100 W |
| Materiał wykonania | Stal miękka |
| Wymiary opakowania | 44 x 44 x 24 cm |
| Średnica/ szerokość i długość panelu sufitowego | 149 |
| Minimalna długość zwisu | 280 |
| Maksymalna długość zwisu | 2000 |
Na stanie
SKU:
PV-SP-PN
Opis
Kolekcja Provence wzorowana jest na lampach, które oświetlały francuskie kawiarnie i lokale gastronomiczne w połowie XX wieku. Oprawy z tej serii równie dobrze co do kuchni czy jadalni nadają się także do salonu lub gabinetu. Idealnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach w stylu retro, jak i w stylu nowoczesnym. Dostępne są cztery warianty wykończenia — stary mosiądz, polerowana miedź, stary brąz oraz polerowany nikiel.
