Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca Penn Station – 3 źródła światła – Zachodni brąz
Lampa wisząca Penn Station – 3 źródła światła – Zachodni brąz
965 zł
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wysokość | 59,7 cm |
| Średnica | 33 cm |
| Wykończenie | Zachodni brąz |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E14 |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Materiał wykonania | Metal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 36,5 x 36,5 x 62 cm |
| Minimalna długość zwisu | 777 |
| Maksymalna długość zwisu | 1677 |
Na stanie
SKU:
QZ-PENN-STATION-M-WT
Opis
Urok lamp z kolekcji Penn Station tkwi w ich solidnych i przejrzystych, szklanych kloszach inspirowanych oświetleniem historycznej stacji kolejowej w Nowym Jorku. Industrialny styl jest dodatkowo podkreślony przez wykończenie w kolorze szczotkowanego niklu lub zachodniego brązu.
