Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca MIAMI P08018CH
Lampa wisząca MIAMI P08018CH
3395 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 43 cm |
| Długość | 99 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 153 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Kolor | chrom |
| Materiał | metal, szkło |
| Gwint | e27 |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Moc maksymalna | 40w |
SKU:
P08018CH
